Nederland speelt vandaag tegen Turkije in de Amsterdam Arena voor de kwalificatie van het EK 2016 in Frankrijk.
Omdat zowel Nederland als Turkije in de eerste duels van het toernooi punten hebben laten liggen, zullen beide teams nu alles op alles moeten zetten. Elk punt is nu van belang om eventuele uitschakeling te voorkomen.
Bijzondere avond voor Wesley Sneijder
Voor de captain van Oranje, Wesley Sneijder, zal het een bijzondere avond worden omdat de speler van Galatasaray zijn Turkse teamgenoten Umut Bulut en Burak Yilmaz nu juist als tegenstander zal treffen. In de Turkse media gaf Sneijder met een knipoog aan nog niet te weten of hij zal juichen als hij scoort. “Dat weet ik nog niet. Dat zie ik dan wel”, aldus Wesley.
Oranje nam het eerder 10 keer op tegen de Turken waarvan er 5 duels werden gewonnen, 3 gelijk gespeeld en 2 verloren.
28 maart 2015 om 20.45 uur in Amsterdam Arena: Nederland – Turkije
:ned: nederlandse elftal stelt niks voor zonder robben + Turkije gaat winnen :turk: Gokhan Tore gaat 2x scoooren
We hebben inderdaad verloren…. staat nu 10 voor nederland en een drietje voor turkije. Dus nog ff 8 keer van nederland winnen en dan hebben ze ons ingehaald. Moeten echt oppassen de komende 30 jaar. Laterssss :ned:
Turkije heeft goed gespeeld maar wie heeft gewonnen het stond 1-1
:cheer: yaya şaşa onlar bombalar Turkiye sen bir kahramansin hadibe bidene gol at bakalim :turk: Ilove Turkiye insallah gaat Turkije winnen
:yeeeh: Zubeyde :yeeeh:
Saaie wedstrijd.