In Istanbul is een agent aangehouden en ontslagen, nadat deze werd betrapt op het aanbieden van zijn lichaam voor geld.
De 28 jarige politieagent prostitueerde ‘s nachts verkleed als travestiet onder de naam ‘Fettan Ceyda’, terwijl hij overdag gewoon achter zijn politiebureautje zat. Hij werd gesnapt, nadat de politie een email had gekregen waarin stond dat de politieagent, verkleed als vrouw, ‘s nachts zijn lichaam verhuurde.
Terwijl de man dacht een goed betalende klant te pakken te hebben, waren het in werkelijkheid zijn collega’s die wel een afspraakje met hem wilden voor 150 Turkse lira. Daarop werd de man afgevoerd naar het bureau, waar hij tijdens de ondervraging alles bekende.
De agent, die inmiddels ontslagen is, gaf aan al jaren het gevoel te hebben liever een vrouw te zijn, en dat hij prostitueerde voor het plezier en niet voor het geld. Er is inmiddels ook een rechtzaak geopend, waarin vier jaar gevangenis wordt geëist tegen de ex-agent.




Er zijn 10 reacties
vermoedelijk kwam ie ‘s ochtends vroeg op ‘t werk en was ie vergeten z’n lipstick af te doen en vond ie ‘t vreemd dat iedereen glazig liep te kijken alsof er wat mis was.
10 juli 2012 om 19:11
de eis van 4 jaar vind ik wel erg veel. Dat hij ontslagen is, vind ik wel genoeg.
10 juli 2012 om 19:27
Nu kan hij helemaal ‘Het Beroep’ in. Alleen klanten die op uniformen vallen is hij nu wel kwijt.
10 juli 2012 om 20:12
deze wereld heeft geen plaats voor travistieten
10 juli 2012 om 20:46
Staat nergens dat het om een nederlander ging of wel?
10 juli 2012 om 21:36
Vreemde reacties hier van medebezoekers van deze site.Het mag en moet toch helemaal niet uitmaken wat iemand in zijn vrije tijd doet.Tenzij hij ernstige misdrijven begaat.Dit lijkt mij niet het geval.Dus moeten we dit kwalificeren als beperking van bewegingsvrijheid ed.Schande.
10 juli 2012 om 21:40
Hmm, police officer who becomes werewolf at nights?
10 juli 2012 om 21:54
het id een Turk nee.. hij had problemen met zyn geslacht
10 juli 2012 om 22:12
Ben het helemaal met JC van
Leijden eens. Wat een onzin om
hier 4 jaar voor te krijgen zeg echt bull shit
11 juli 2012 om 00:31
Ach…toch een aardige bijverdienste…
11 juli 2012 om 07:13