login: wachtwoord: [wachtwoord kwijt - registreren]

Foto's -> Het WK2010 in Istanbul

Foto’s door Slawomira Kozieniec

Geen gerelateerde bijdragen.

Tags bij dit bericht:
Gepubliceerd door Muratje. Andere artikelen van deze auteur kun je terugvinden op zijn/haar profielpagina.

Er zijn 9 reacties

BirmaN

Leuke baby :biertje:

Lorraine

Hallo allemaal,

Ik woon met me moeder en me zus in istanbul..
En we vroegen ons af waar we met een gezellige groep nederlanders de finale kunnen bekijken??
Zou erg leuk vinden als iemand een reactie kan plaatsen..
Alvast bedank:)

Lorraine, chantal en edith :biertje:

chanti

Hallo everyone :)

Ja inderdaad, we kijken nu altijd maar met 6 man in een cafe in gokturk kemerburgaz, maar zou toch echt veel leuker zijn om de echte spirit te delen met andere nederlanders hier in istanbul!!!
WAAR MOETEN WE WEZEN VOOR DE FINALE MENSEN :D :ned:

marc guillet

alle wedstrijden konden de Nederlanders in Istanbul bekijken in het Ritz Carlton hotel (vlakbij het Besiktas stadion); zondag ook neem ik aan, maar bel voor de zekerheid de dag ervoor; ik ben nu niet in Istanbul, maar in NL; veel plezier!!! Marc

marc guillet

ORANJE wint tegen Spanje met 2-1 :ned:

chanti

OK…thanks marc ;D :ned:

Nick

Hey mensen,

Wij gaan toch even kijken in de Ritz-Carlton. Iemand anders andere ideeen?

Denise

Beste Nick,

Wij hoopten ook te kunnen kijken in het Ritz-Carlton, maar dit schijnt toch niet te kunnen tenzij je al lid bent van de NVI. Ik weet niet of je alsnog daar kan kijken ondanks wij nog geen lid zijn? En anders inderdaad andere ideeen? Wij willen graag met een grote groep Nederlanders dit feest volgen!

paul

ik wil wel samen kijken :twosome:

Plaats Reactie

Houd mij op de hoogte van nieuwe reacties. Of Abonneer jezelf op deze discussie zonder te reageren.

:zonnen: :yeeeh: :worship: :wink: :uncheer: :twosome: :turk: :tooth: :tongue: :smash: :shutup: :roll: :oops: :oo: :ned: :mrgreen: :loller: :lolflag: :lol: :lekker: :huh: :heet: :evil: :eten: :emo: :duivel: :cry: :clown: :cheer: :bwuh: :biertje: :P :D :?: :-| :-? :) :( :!: 8-O 8)